Aynı Gün Kargo

~~İnternet sitemizde ssl güvenlik sistemi kullanılmaktadır.Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş yaptığınızda bu işlem sizin ile banka arasında kalmaktadır.Bizim tarafımızdan dahi bilgileriniz görünmez.Bizler sadece girmiş olduğunuz cep telefonu ve adres bilgilerinizi görmekteyiz.
 
Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye içinde tüm şehirlere 2 gün içerisinde ARAS kargo şirketi ile ulaştırılır.
 
Hafta sonu Siparişleri
Hafta içi 14.00'a Kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.Cumartesi günleri 11.00'a kadar verilen ürünler aynı gün kargoya verilir.Pazar günleri kargo firmaları çalışmamaktadır.Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.(Özel günler ve yoğun dönemler hariçtir.)
 
Stok Sorunları
uygunstil.com Tüm Tekstil ürünlerini kendi deposunda tutmaktadır.Bu nedenle vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilerek hızlıca sizlere ulaştırılır.
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)
 
Kapıda Ödeme
uygunstil.com  dan  verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.
Ancak kapıda ödeme işlemini seçerseniz kargo firmasının talep ettiği 'Hizmet Bedeli' ücreti olan ek ücreti ödemeniz gerekmektedir.
Kredi kartı ile siparişlerde böyle bir durum söz konusu değildir.
 
Kargo Ücretleri
75 TL ve üzeri Tüm siparişleriniz de kargo ücretsizdir.Ayrıca vermiş olduğunuz tüm siparişlerde kargo ücreti 1tl dir.